tanie pożyczki IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
tanie pożyczki BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
tanie pożczki Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Zaciągnięcie pożyczki dla firmy nie musi być tak pracochłonne i uciążliwie jak to kiedyś bywało. W obecnych czasach niemal wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem Internetu dzięki czemu więcej czasu można poświęcić na prowadzenie działalności i zdobywanie nowych klientów. Chociaż wielu przedsiębiorców twierdzi, że w czasach kryzysu lepiej jest skupić się na cięciach kosztów, ograniczaniu wydatków i ogólnej optymalizacji, równie powszechny jest także całkiem odmienny pogląd. Część przedsiębiorców ogranicza wydatki, ale pozostali planują nowe inwestycje w celu szybszego rozwoju. Dzieje się tak dlatego, że uważają oni, że w czasach kryzysu gdy maleje zapotrzebowanie na przykład na specjalistyczne sprzęty ich sprzedaż spada, a więc ich producenci aby zachęcić do kupna obniżają ceny. Stąd wniosek, że jest to także idealny moment na dokonanie większych inwestycji i zakupów.

Inwestycje na większą skalę wymagają jednak odpowiedniego finansowania, a więc najlepiej taniej pożyczki dla firmy. Aby znaleźć najlepszą ofertę dla swojego przedsiębiorstwa można zastosować dwie strategie. Jedna to po prostu zwrócenie się o pomoc do profesjonalnych doradców finansowych, których usługi są najczęściej darmowe. Jest to zdecydowanie szybkie i pewne rozwiązanie. Druga możliwość to szukanie wśród dostępnych ofert takiej, która byłaby wystarczająco dogodna i możliwa do uzyskania. Jednak ta druga opcja ma taką wadę, że może być niezwykle czasochłonna i skomplikowana, a więc może wymagać fachowej wiedzy. Dlatego jeżeli ktoś decyduje się na samodzielne szukanie optymalnej oferty warto skorzystać z Internetowych narzędzi służących do szybkiego porównywania dziesiątek ofert.

Na niniejszej stronie prezentujemy komplet darmowych narzędzi, dzięki którym każdy może znaleźć najlepszą - to znaczy najtańszą pożyczkę dla swojej firmy. W specjalnym kalkulatorze wystarczy podać podstawowe dane związane z potrzebną kwota i okresem spłaty a już po chwili można znaleźć czytelne zestawienie najlepszych ofert. Przy każdej ofercie znajduje się obowiązujące oprocentowanie, ilość odsetek jaką należy spłacić i orientacyjna wysokość miesięcznej raty (ostateczna suma może ulec nieznacznej zmianie).

Ponadto bezpośrednio z kalkulatora można złożyć wniosek do wybranego banku o przyznanie finansowania. Wszystkie wnioski wysyłane są w zaszyfrowanych formularzach (zabezpieczenia podobne do tych znanych z internetowych kont bankowych) dlatego cała procedura jest niezwykle bezpieczna i szybka. Po przesłaniu wniosku przedstawiciel wybranego banku nawiąże kontakt z klientem w celu ustalenia wszystkich najistotniejszych szczegółów, a następnie prześle umowę do podpisania.