tanie pożyczki IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
tanie pożyczki BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
tanie pożczki Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł

Pożyczki gotówkowe należą do najbardziej popularnych produktów finansowych ponieważ uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Każda instytucja finansowa posiada w swojej ofercie właśnie takie produkty co skutkuje tym, że dzięki konkurencji kredyty są coraz bardziej dostępne, ale tym samym coraz trudniej jest wybrać tę najtańszą ofertę. Dlatego dobrym pomysłem jest skorzystanie z internetowych kalkulatorów wysokości rat i porównań ofert, dzięki którym w ciągu zaledwie kilku minut można z łatwością znaleźć najlepszą ofertę.

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki choćby na kilka dni czy to dlatego, że nadarza się idealna okazja do zrobienia dobrego interesu, czy z powodu jakiejś awarii w domu. Najczęściej w takich sytuacjach pieniądze potrzebujemy szybko i bez zbędnych formalności. Jednak przy zaciąganiu jakiegokolwiek zobowiązania warto się dodatkowo zastanowić nad całkowitym kosztem jaki będziemy musieli ponieść.

Dokładna analiza dziesiątek ofert rozmaitych instytucji finansowych, z których każda reklamuje się jako ta najtańsza i najbardziej korzystna może zająć mnóstwo czasu. Nawet odwiedzanie strony internetowej każdego banku po kolei może niewiele pomóc ponieważ oferty rozpisane są najczęściej albo mało zrozumiałym językiem, albo sloganami reklamowymi. Dlatego wskazane jest skorzystanie z narzędzi choćby takich jak te umieszczone tutaj. Wszystkie nasze narzędzia przeprowadzają obliczenia na podstawie podanych informacji i przedstawiają wynik w przejrzystych tabelach. Ponadto pod uwagę brane są wszystkie możliwe koszty wpływające na wysokość raty takie jak prowizja, marża, oprocentowanie w skali roku i RRSO.

Korzystanie ze wszystkich narzędzi jest darmowe i do niczego nie zobowiązuje. Dlatego można przeprowadzić dowolną liczbę obliczeń i sprawdzić jaki wpływ na wysokość miesięcznej raty pożyczki gotówkowej będzie miało wydłużenie okresu spłaty lub drobna zmiana kwoty. Dopiero po uzyskaniu wszystkich wymaganych informacji można przystąpić do składania wniosku bezpośrednio z kalkulatora. Formularz wysyłany jest tylko i wyłącznie do wybranej instytucji finansowej a więc nikt niepowołany nie ma wglądu do wysyłanych informacji i nie może ich w żaden sposób przechwycić.

Po wysłaniu wniosku o przyznanie taniej pożyczki gotówkowej pracownik wybranej instytucji finansowej skontaktuje się z Państwem w celu sfinalizowania procedury. Jednak ponieważ z powodu wewnętrznych regulacji danego banku możliwe jest, że wniosek zostanie odrzucony wskazane jest aby wysłać wniosku od razu do dwóch lub nawet trzech najtańszych instytucji. W ten sposób dodatkowo zwiększa się swoje szanse na otrzymanie szybkiego przelewu. A ponieważ to nic nie kosztuje nie ma nic do stracenia.